Přehlídka zelenáčů

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na econea.lol obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Přehlídka zelenáčů

Zobrazit další podkategorie

Vyfiltrovat:

3661 produktů

S kyselinou hyaluronovou

Standardní cena 499 Kč
1663,3 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Nevoní obtížnému hmyzu a vším

280 Kč
140,0 Kč / 100 ml 220,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 dnů
Nedostupné
200 ml
100 ml

Mírně tónuje rty

Standardní cena 145 Kč
1812,5 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Odstraní make-up, čistí a tonizuje

Standardní cena 385 Kč
385,0 Kč / 100 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Sametový tón oříškově hnědé

Standardní cena 315 Kč
315,0 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do měsíce
Nedostupné

Oceněný na Natural & Organic Awards 2016

359 Kč
9,7 Kč / 1 prací dávka 7,5 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
1,5 l
15 l

Vyhlazuje pleť, zklidní ji i po holení

149 Kč
496,7 Kč / 100 ml 259,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
30 ml
100 ml

Bez parfemace, na tělo, tvář, ruce i chodidla

Standardní cena 349 Kč
349,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Ve dvou barevných provedeních

Standardní cena 209 Kč
Skladem 1 kus
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Potravinářská kvalita

269 Kč
40,0 Kč / 100 g 6,0 Kč / 100 g 5,4 Kč / 100 g
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
5 kg
100 g
1 kg
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S přírodní chutí koly a bez kofeinu

Standardní cena 245 Kč
49,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na asijskou kuchyni

Standardní cena 90 Kč
179,8 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Bez soli a emulgátorů

Standardní cena 75 Kč
299,6 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Od lokálních farmářů

Standardní cena 80 Kč
159,8 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Stimuluje a prohřívá

Standardní cena 109 Kč
1090,0 Kč / 100 ml
Skladem 1 kus
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Budou děti milovat

Standardní cena 239 Kč
239,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Intenzivní hydratace a obnova mikrobiomu

589 Kč
1963,3 Kč / 100 ml 2000,0 Kč / 100 ml
Skladem 3 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
30 ml
2 ml - vzorek
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Chuť pravých italských těstovin

Standardní cena 104 Kč
259,8 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Osvěžení bez přidaného cukru

Standardní cena 270 Kč
54,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Tradiční koření pro všechny druhy chleba

Standardní cena 80 Kč
177,6 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zvýrazňuje chuť pokrmů

Standardní cena 125 Kč
208,3 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Osvěžující chuť bez přidaného cukru

Standardní cena 270 Kč
54,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Hojivý poklad

307 Kč
920,0 Kč / 100 ml 614,0 Kč / 100 ml
Skladem 2 kusy
Odesíláme do 10 dnů
Nedostupné
50 ml
15 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Výživa pro pleť, měkká konzistence

110 Kč
733,3 Kč / 100 ml 552,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 10 dnů
Nedostupné
15 ml
50 ml

Zdroj omega-3 mastných kyselin

Standardní cena 37 Kč
205,0 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

S krásnou svěží vůní

Standardní cena 135 Kč
90,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

S mandlovým olejem

Standardní cena 125 Kč
83,3 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Ideální pro děti

105 Kč
175,0 Kč / 100 g 90,0 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
60 g
300 g

Ideální pro děti

105 Kč
175,0 Kč / 100 g 90,0 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
60 g
300 g

Krásně pění

105 Kč
175,0 Kč / 100 g 90,0 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
60 g
300 g

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.